Moje wróżby miłosne

Tarot to mój mentor, mój spowiednik i mój najlepszy doradca. Wróżenia z kart nauczyłam się na studiach już ponad 15 lat temu. Od tamtej pory wróżę znajomym, którzy polecają mnie również innym osobom. Przez ten okres czasu udało mi się uzyskać zaufanie dziesiątek stałych klientów, którzy powracają co jakiś czas, przed podjęciem ważnych dla nich decyzji życiowych. Dzięki Internetowi mogę docierać do nowych, spragnionych porady i wskazówek ludzi, którzy tak jak każdy z nas są ciekawi przysłowiowego "jutra".

Zadowolenie klienta stawiam zawsze na pierwszym miejscu - co nie znaczy, że moje wróżby są zawsze pozytywne. To co pokazuje mi rozkład - to przekazuję klientowi. Nie owijam w bawełnę, nie słodzę nie koloryzuję wróżby. Jestem szczera w tym co piszę i za to jestem ceniona. Proszę pamiętać jednak, że Tarot czy inny sposób wróżenia, że wróżka, wróżbita, astrolog - nie podejmą za was decyzji. Cała moc sprawcza należy do Was, my możemy jedynie pokazać co będzie dla Was korzystniejsze. Nikt nie jest nieomylny, ja również czasem popełniam błędy. Jeżeli ktoś mówi, że Tarot się nigdy nie myli - to kłamie. Dzięki swoim działaniom, determinacji i wierze jesteśmy w stanie uniknąć tego, przed czym ostrzegają nas karty.

Do każdego problemu podchodzę indywidualnie. Każdy przypadek jest inny podobnie jak każdy rozkład kart. Móc wróżyć i pomagać ludziom od zawsze było moim marzeniem, więc jeżeli przekonałam Państwa to zapraszam do działu w jaki sposób zamawiać wróżbę.

Kontakt

Proszę o kontakt pod adresem e-mail: wrozka@wrozkalaura.pl

Jak zamówić wróżbę ? Szczegóły w dziale: KONTAKT

Opinie

"Pani Lauro, dodała mi Pani dużo odwagi i siły by walczyć o mój związek. Skoro karty widzą nas razem, będę walczyła ! Jeszcze raz dziękuję za wróżbę!"
Iwona

"Na samym poczatku, gdy pierwszy raz weszlam na pani strone www - nie bylam przekonana co do tego rodzaju wrozenia. Po otrzymaniu listu od pani jestem pelna podziwu i wdziecznosci za wrozbe.Z pewnoscia bedziemy w kontakcie."
Kasia przeczytaj więcej opinii...

Cena

Cena wróżby wynosi zawsze 150 zł i obejmuje odpowiedź na 5 szczegółowych pytań do kart. W cenę wliczona jest również rozległa analiza numerologiczna osoby dla której rozkładam karty.

Jak zadawać pytania ?

Jako, że jestem tarocistką i nie posługuję się szklaną kulą a kartami, chciałabym Państwu podpowiedzieć jakie pytania powinno zadawać się kartom a jakich nie... przeczytaj więcej na ten temat...

Przyjaciele

Blog wróżki online - blog.otylia.pl
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone dla: Wróżka Laura 2009-2022