Opinie o moim wróżeniu

Poniżej zamieszczam wycinek opinii i podziękowań za moje wróżby. Jeżeli chcą Państwo, aby Wasza opinia o moich wróżbach znalazła się poniżej, proszę mi ją przesłać na mój adres e-mail.

"Pani Lauro, dodała mi Pani dużo odwagi i siły by walczyć o mój związek. Skoro karty widzą nas razem, będę walczyła ! Jeszcze raz dziękuję za wróżbę!"
Pani Iwona

"Na samym poczatku, gdy pierwszy raz weszlam na pani strone www - nie bylam przekonana co do tego rodzaju wrozenia. Po otrzymaniu listu od pani jestem pelna podziwu i wdziecznosci za wrozbe.Z pewnoscia bedziemy w kontakcie."
Kasia

"Są takie chwile w życiu kiedy świat staje na głowie, zdarza się coś co właściwie "nie mogło się zdarzyć" i zaczynają człowieka dręczyć wątpliwości i niepewność... Jakiś wewnętrzny głos podszeptuje co prawda, że wszystko się wreszcie ułoży i że warto walczyć o swoje szczęście i myśleć pozytywnie.. ale tak trudno mu uwierzyć ... Człowiek czuje się zagubiony, bardzo niespokojny i niepewny swoich dalszych poczynań .... i wtedy właśnie pomocą może służyć tarot, oczywiście w dobrych rękach :-)... Oczywiście Tarot nie jest wyrocznią, ale jeżeli pozbędziemy się sceptycznego podejścia to może nam pokazać szerszy obraz sytuacji i podpowiedzieć co dalej możemy zrobić żeby sprawy wreszcie zaczęły się układać. Bardzo dziękuję za tą podpowiedź i odpowiedzi na ważne pytania."
Klaudia

"Witam i dziekuje za szybką odpowiedź. Co do analizy numerologicznej to muszę przyznać, że bardzo dużo rzeczy się zgadza, szczególnie jeżeli chodzi o mojego męża. Co do wróżby z tarota to poczekamy i zobaczymy, mam jednak nadzieję, że wróżba się jednak nie sprawdzi, czego bardzo bym chciała."
Agnieszka

"Dzien dobry Pani Lauro. Po przeczytaniu Pani wrozby moge powiedziec ze moje obawy w stosunku do meza sa uzasadnione. Ale tak jak Pani radzila nic szybko nic na sile zobacze co z tego wyniknie."
Alicja

"Dziekuje za wrozbe ,choc chyba nie powinno sie tego robic. Co moge napisac ,wyczytala Pani z kart wszystko co do joty ,a ja moge tylko chylic czola i wstydzic sie ,ze pozostawilem sprawy swojemu biegowi. Dziekuje Pani Lauro "
Adam

"Pani Lauro - jestem pod olbrzymim wrazeniem. Na pewno zwrócę się do Pani po pomoc w przyszłości."
Jolanta

"Droga Pani wróżko - smutno jest czytać o sobie takie rzeczy, ale myślę, że to raz na jakiś czas warto dostać od życia zimny kubeł na przysłowiowy "łeb" i ochłonąć trochę, przemyśleć i się pozbierać. Dziękuję !!!
Ewa

"Dziekuje Pani wrózko Lauro za tak szybką odpowiedz i poświecony mi czas i serce. Wiem,że napisała mi Pani na samym końcu, że Tarot to nie wyrocznia, ale jestem świecie przekonana, że jest ona dobra."
Mariola

"Witam. Na samym wstępie chciałbym podziękować, bo okazało się, że Pani słowa ochroniły mnie przed popełnieniem dużego błędu związanego z moim szwagrem . Dziękuję za wróżbę. Powiem szczerze, że od zawsze byłem sceptykiem w sprawach parapsychologii, ale po Pani odpowiedzi na moje pytania, chyba trochę zmienie nastawienie do świata. Co do mojej żony - to absolutna racja, mam potwierdzone informacje, że jest szczęśliwsza z tym nowym człowiekiem... Dziękuję bardzo za rozłożenie kart w mojej sprawie"
Krzysztof

"Witam serdecznie. Powiem szczerze, ze nie takiej wrozby sie spodziewalam ale to przeroslo moje oczkiwania. Dobroc plynaca z Pani serca jest ukojeniem mojego bolu i strachu. Dziekuje i pozdrawiam goraco."
Jowita

Kontakt

Proszę o kontakt pod adresem e-mail: wrozka@wrozkalaura.pl

Jak zamówić wróżbę ? Szczegóły w dziale: KONTAKT

Opinie

"Pani Lauro, dodała mi Pani dużo odwagi i siły by walczyć o mój związek. Skoro karty widzą nas razem, będę walczyła ! Jeszcze raz dziękuję za wróżbę!"
Iwona

"Na samym poczatku, gdy pierwszy raz weszlam na pani strone www - nie bylam przekonana co do tego rodzaju wrozenia. Po otrzymaniu listu od pani jestem pelna podziwu i wdziecznosci za wrozbe.Z pewnoscia bedziemy w kontakcie."
Kasia przeczytaj więcej opinii...

Cena

Cena wróżby wynosi zawsze 150 zł i obejmuje odpowiedź na 5 szczegółowych pytań do kart. W cenę wliczona jest również rozległa analiza numerologiczna osoby dla której rozkładam karty.

Jak zadawać pytania ?

Jako, że jestem tarocistką i nie posługuję się szklaną kulą a kartami, chciałabym Państwu podpowiedzieć jakie pytania powinno zadawać się kartom a jakich nie... przeczytaj więcej na ten temat...

Przyjaciele

Blog wróżki online - blog.otylia.pl
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone dla: Wróżka Laura 2009-2022