Jakie pytania zadawać Tarotowi

Jestem tarocistką. Moje wróżby powstają z interpretacji symboli Tarota w rozkładach na poszczególne pytania. Proszę pamiętać o tym zadając mi pytania:
  • Proszę o pytania szczegółowe, czyli zamiast "co czeka mnie w życiu" proszę zadać szczegółowe pytanie z interesującej Państwa dziedziny życia np: "czy ja i mój partner będziemy ze sobą na zawsze".
  • Proszę zadawać pytania dotyczące bezpośrednio waszej osoby. Nie pytać: "co tam u wujka?" czy "jak się ma mój były?". Nie chcę rozkładać kart i zaglądać w życie osób, które być może sobie tego nie życzą
  • Proszę nie pytać o choroby i śmierć
  • Proszę unikać pytań dotyczących gier hazardowych, totolotka, wyników sportowych

Zapraszam serdecznie do powróżenia sobie w dziale: KONTAKT
Wróżka Laura

Kontakt

Proszę o kontakt pod adresem e-mail: wrozka@wrozkalaura.pl

Jak zamówić wróżbę ? Szczegóły w dziale: KONTAKT

Opinie

"Pani Lauro, dodała mi Pani dużo odwagi i siły by walczyć o mój związek. Skoro karty widzą nas razem, będę walczyła ! Jeszcze raz dziękuję za wróżbę!"
Iwona

"Na samym poczatku, gdy pierwszy raz weszlam na pani strone www - nie bylam przekonana co do tego rodzaju wrozenia. Po otrzymaniu listu od pani jestem pelna podziwu i wdziecznosci za wrozbe.Z pewnoscia bedziemy w kontakcie."
Kasia przeczytaj więcej opinii...

Cena

Cena wróżby wynosi zawsze 150 zł i obejmuje odpowiedź na 5 szczegółowych pytań do kart. W cenę wliczona jest również rozległa analiza numerologiczna osoby dla której rozkładam karty.

Jak zadawać pytania ?

Jako, że jestem tarocistką i nie posługuję się szklaną kulą a kartami, chciałabym Państwu podpowiedzieć jakie pytania powinno zadawać się kartom a jakich nie... przeczytaj więcej na ten temat...

Przyjaciele

Blog wróżki online - blog.otylia.pl
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone dla: Wróżka Laura 2009-2022